Kseniya Yersh vs. Maria Manilova 26.03.2019

Kseniya Yersh vs. Maria Manilova 26.03.2019 - W15 Tel Aviv - porovnání

ZÁPAS

26.03.19kvalifik.Kseniya Yersh Maria Manilova 7-5, 6-3 Izrael W15 Tel tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Kseniya Yersh
Bielorusko
20.01.01, 20 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
09.06.00, 21 Let







Maria Manilova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Kseniya Yersh vs. Maria Manilova - Vzájemné zápasy

26.03.19kvalifik.Kseniya YershMaria Manilova7-5, 6-3 detail zápasuIzrael W15 Tel tvrdý

Kseniya Yersh - poslední zápasy

Russia W15 Kazan - tvrdý I.
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Azaliya Badegyeva4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Russia W25 Moscow - tvrdý I.
25.02.20
kvalifik.
vs. Yuliya Hatouka3-6, 4-6 prohradetail zápasu
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Polina Bakhmutkina6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
22.01.20
1. kolo
vs. Anastasia Kulikova1-6, 2-6 prohradetail zápasu
21.01.20
kvalifik.
vs. Melis Yasar3-6, 6-4, 11-9 výhradetail zápasu
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Jekaterina Sagejeva6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Belarus W25 Minsk - tvrdý I.
11.11.19
1. kolo kval.
vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - tvrdý I.
06.11.19
1. kolo
vs. Ekaterina Kazionova1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
19.09.19
2. kolo
vs. Yekaterina Dmitrichenko1-6, 5-7 prohradetail zápasu
18.09.19
1. kolo
vs. Nasty Surkova7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
11.09.19
1. kolo
vs. Margarita Ignatjeva6-4, 3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan W25 Almaty - tvrdý
27.08.19
kvalifik.
vs. Ekaterina Nikiforova4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia W15 Moscow - antuka
21.08.19
1. kolo
vs. Elina Avanesyan2-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Evgeniya Burdina6-4, 7-5 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Alana Tuayeva6-0, 6-73, 10-7 výhradetail zápasu
Russia W15 Moscow - antuka
15.08.19
2. kolo
vs. Taisya Pachkaleva1-6, 4-6 prohradetail zápasu
14.08.19
1. kolo
vs. Elizaveta Dementyeva7-63, 6-2 výhradetail zápasu
13.08.19
kvalifik.
vs. Hanna Sokal5-7, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Dinara Alloyarova6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - antuka
17.07.19
1. kolo
vs. Elena Malygina1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Belarus W25 Minsk - antuka
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Sara Cakarevic1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Belarus W25 Minsk - antuka
04.06.19
kvalifik.
vs. Katsiaryna Skachkova4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Portugal W15 Montemor - tvrdý
30.05.19
2. kolo
vs. Amandine Cazeaux2-6, 3-6 prohradetail zápasu
28.05.19
1. kolo
vs. Sofia Milatova7-5, 7-63 výhradetail zápasu
Portugal W15 Cantanhede - koberec
21.05.19
1. kolo
vs. Laia Conde Monfort6-3, 0-6, 6-74 prohradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
17.04.19
1. kolo
vs. Tamara Curovic0-6, 0-1, - Kseniya Yersh - skrečprohradetail zápasu
16.04.19
kvalifik.
vs. Elina Nepliy6-2, 6-0 výhradetail zápasu
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Diyora Alzhanova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
09.04.19
kvalifik.
vs. Liisa Vehvilainen4-6, 2-6 prohradetail zápasu
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Karina Kalkenova6-2, 6-1 výhradetail zápasu

Maria Manilova - poslední zápasy

Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
01.06.21
1. kolo
vs. Anna Ukolova2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
25.05.21
kvalifik.
vs. Maria Mikhailova4-6, 7-5, 5-10 prohradetail zápasu
Georgia W15 Tbilisi - tvrdý
17.05.21
2. kolo kval.
vs. Anastasia Bursa1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Izrael W15 Jerusalem - tvrdý
11.05.21
kvalifik.
vs. Kristina Milenkovic6-4, 6-73, 6-10 prohradetail zápasu
10.05.21
2. kolo kval.
vs. Zlata Yankovskaya6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael W15 Ramat - tvrdý
03.05.21
2. kolo kval.
vs. Lucia Martinez Gomez3-6, 6-3, 9-11 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
12.04.21
1. kolo kval.
vs. Barakat Oyinlomo Quadre2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
07.04.21
1. kolo
vs. Antonia Ruzic0-6, 1-6 prohradetail zápasu
06.04.21
kvalifik.
vs. Francesca Curmi1-6, 0-6 prohradetail zápasu
05.04.21
2. kolo kval.
vs. Emma Davis2-6, 6-3, 10-5 výhradetail zápasu
04.04.21
1. kolo kval.
vs. Zoi Spyrou6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
07.03.21
1. kolo kval.
vs. Giuseppina Miccio4-6, 0-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
28.02.21
1. kolo kval.
vs. Julia Kimmelmann1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
21.02.21
1. kolo kval.
vs. Mariana Drazic3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
14.02.21
1. kolo kval.
vs. Darya Lavrichenko1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
17.01.21
1. kolo kval.
vs. Lia Karatancheva1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
10.01.21
1. kolo kval.
vs. Hina Inoue1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
19.10.20
1. kolo kval.
vs. Martyna Kubka2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
12.10.20
1. kolo kval.
vs. Maelys Bougrat3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
05.10.20
kvalifik.
vs. Yelizaveta Karlova5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Russia W15 Kazan - tvrdý I.
11.03.20
1. kolo
vs. Anastasia Tikhonova4-6, 2-6 prohradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Alisa Kummel6-2, 6-4 výhradetail zápasu
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Polina Altukhova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Noelia Bouzo Zanotti4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia W25 Kazan - tvrdý I.
22.01.20
1. kolo
vs. Anastasia Zakharova1-6, 2-6 prohradetail zápasu
21.01.20
kvalifik.
vs. Yana Sizikova4-6, 6-2, 10-5 výhradetail zápasu
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Kristina Voronina6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
17.12.19
2. kolo kval.
vs. Lena Ruppert7-65, 6-2 výhradetail zápasu
17.12.19
kvalifik.
vs. Arina Gabriela Vasilescu6-2, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
16.12.19
1. kolo kval.
vs. Eleonore Tchakarova6-4, 6-2 výhradetail zápasu
<