ZÁPAS
13.08.19 | kvalifik. | Kseniya Yersh | Hanna Sokal | 5-7, 6-3, 10-6 | W15 Moscow | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Bielorusko
20.01.01, 23 Let
20.01.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
22.12.98, 25 Let
22.12.98, 25 Let
Kseniya Yersh vs. Hanna Sokal - Vzájemné zápasy
13.08.19 | kvalifik. | Kseniya Yersh | Hanna Sokal | 5-7, 6-3, 10-6 | detail zápasu | W15 Moscow | antuka |
Kseniya Yersh form & Hanna Sokal form
Kseniya Yersh - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Hanna Sokal - poslední zápasy
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-4, - Hanna Sokal - skreč | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Volodko | 6-1, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Iryna Shymanovich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Zvereva | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
03.05.19 čtvrtfinále | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Sofia Plotnikova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ulyana Ayzatulina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.19 kvalifik. | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kruzhkova | 2-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-3, 6-79 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Helen Ploskina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Anastasiya Klymenko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.18 kvalifik. | vs. Alina Shcherbinina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Nasty Surkova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
23.08.18 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.18 2. kolo | vs. Valeriya Zeleva | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Alina Silich | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.08.18 kvalifik. | vs. Elina Nepliy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-2, 2-0, Noel Saidenova - skreč | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 6-1, 6-3 | detail zápasu |