ZÁPAS
16.04.19 | kvalifik. | Kseniya Yersh | Elina Nepliy | 6-2, 6-0 | W15 Shymkent | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Kseniya Yersh | Elina Nepliy | |
1. podání % | 44/56 (79%) | 15/41 (37%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/44 (66%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/12 (67%) | 9/26 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/41 (61%) | 19/56 (34%) |
Vyhrané body celkem | 62/97 (64%) | 35/97 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Kseniya Yersh | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Elina Nepliy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Kseniya Yersh | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Elina Nepliy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kseniya Yersh | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Elina Nepliy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kseniya Yersh | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Elina Nepliy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Kseniya Yersh | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Elina Nepliy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kseniya Yersh | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Elina Nepliy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Kseniya Yersh | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Elina Nepliy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
Bielorusko
20.01.01, 23 Let
20.01.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
23.10.97, 26 Let
18 693 $
23.10.97, 26 Let
18 693 $
Kseniya Yersh vs. Elina Nepliy - Vzájemné zápasy
16.04.19 | kvalifik. | Kseniya Yersh | Elina Nepliy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Shymkent | antuka |
Kseniya Yersh form & Elina Nepliy form
Kseniya Yersh - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Elina Nepliy - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Remika Ohashi | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Yuyun Chen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-73, 10-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Arcadia - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.01.24 kvalifik. | vs. Kelly Keller | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Zixuan Zeng | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Guyu Xu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yiming Dang | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Sue Li | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 6-78, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.20 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Carla Nokes | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 2-6 | detail zápasu |