ZÁPAS
15.04.19 | 1. kolo kval. | Kseniya Yersh | Diyora Alzhanova | 6-2, 6-2 | W15 Shymkent | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Kseniya Yersh | Diyora Alzhanova | |
1. podání % | 38/61 (62%) | 35/51 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/38 (74%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/23 (39%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 28/51 (55%) | 24/61 (39%) |
Vyhrané body celkem | 65/112 (58%) | 47/112 (42%) |
Dvojchyby | 5 | 7 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Diyora Alzhanova | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kseniya Yersh | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Diyora Alzhanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kseniya Yersh | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Diyora Alzhanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kseniya Yersh | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Diyora Alzhanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kseniya Yersh | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Diyora Alzhanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kseniya Yersh | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Diyora Alzhanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kseniya Yersh | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Diyora Alzhanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kseniya Yersh | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Diyora Alzhanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kseniya Yersh | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Bielorusko
20.01.01, 23 Let
20.01.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
18.07.02, 21 Let
18.07.02, 21 Let
Kseniya Yersh vs. Diyora Alzhanova - Vzájemné zápasy
15.04.19 | 1. kolo kval. | Kseniya Yersh | Diyora Alzhanova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Shymkent | antuka |
Kseniya Yersh form & Diyora Alzhanova form
Kseniya Yersh - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Diyora Alzhanova - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Yuliya Klimova | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Marie Mettraux | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Tamara Cherkassova | 1-0, Tamara Cherkassova - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
09.02.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
02.02.21 kvalifik. | vs. Sofiya Chursina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Margarita Andreyuk | 6-2, 5-7, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Gulsina Khalimullina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Bichurina | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Gulsina Khalimullina | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
25.09.17 kvalifik. | vs. Shakhzoda Asimova | 1-6, 2-6 | detail zápasu |