Kseniya Yersh vs. Dinara Alloyarova 12.08.2019

Kseniya Yersh vs. Dinara Alloyarova 12.08.2019 - W15 Moscow - porovnání

ZÁPAS

12.08.191. kolo kval.Kseniya Yersh Dinara Alloyarova 6-4, 6-3 Russia W15 Moscow antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Kseniya Yersh
Bielorusko
20.01.01, 20 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
20.06.03, 17 Let







Dinara Alloyarova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Kseniya Yersh vs. Dinara Alloyarova - Vzájemné zápasy

12.08.191. kolo kval.Kseniya YershDinara Alloyarova6-4, 6-3 detail zápasuRussia W15 Moscow antuka

Kseniya Yersh - poslední zápasy

Russia W15 Kazan - tvrdý I.
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Azaliya Badegyeva4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Russia W25 Moscow - tvrdý I.
25.02.20
kvalifik.
vs. Yuliya Hatouka3-6, 4-6 prohradetail zápasu
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Polina Bakhmutkina6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
22.01.20
1. kolo
vs. Anastasia Kulikova1-6, 2-6 prohradetail zápasu
21.01.20
kvalifik.
vs. Melis Yasar3-6, 6-4, 11-9 výhradetail zápasu
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Jekaterina Sagejeva6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Belarus W25 Minsk - tvrdý I.
11.11.19
1. kolo kval.
vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - tvrdý I.
06.11.19
1. kolo
vs. Ekaterina Kazionova1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
19.09.19
2. kolo
vs. Yekaterina Dmitrichenko1-6, 5-7 prohradetail zápasu
18.09.19
1. kolo
vs. Nasty Surkova7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
11.09.19
1. kolo
vs. Margarita Ignatjeva6-4, 3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan W25 Almaty - tvrdý
27.08.19
kvalifik.
vs. Ekaterina Nikiforova4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia W15 Moscow - antuka
21.08.19
1. kolo
vs. Elina Avanesyan2-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Evgeniya Burdina6-4, 7-5 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Alana Tuayeva6-0, 6-73, 10-7 výhradetail zápasu
Russia W15 Moscow - antuka
15.08.19
2. kolo
vs. Taisya Pachkaleva1-6, 4-6 prohradetail zápasu
14.08.19
1. kolo
vs. Elizaveta Dementyeva7-63, 6-2 výhradetail zápasu
13.08.19
kvalifik.
vs. Hanna Sokal5-7, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Dinara Alloyarova6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - antuka
17.07.19
1. kolo
vs. Elena Malygina1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Belarus W25 Minsk - antuka
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Sara Cakarevic1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Belarus W25 Minsk - antuka
04.06.19
kvalifik.
vs. Katsiaryna Skachkova4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Portugal W15 Montemor - tvrdý
30.05.19
2. kolo
vs. Amandine Cazeaux2-6, 3-6 prohradetail zápasu
28.05.19
1. kolo
vs. Sofia Milatova7-5, 7-63 výhradetail zápasu
Portugal W15 Cantanhede - koberec
21.05.19
1. kolo
vs. Laia Conde Monfort6-3, 0-6, 6-74 prohradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
17.04.19
1. kolo
vs. Tamara Curovic0-6, 0-1, - Kseniya Yersh - skrečprohradetail zápasu
16.04.19
kvalifik.
vs. Elina Nepliy6-2, 6-0 výhradetail zápasu
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Diyora Alzhanova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
09.04.19
kvalifik.
vs. Liisa Vehvilainen4-6, 2-6 prohradetail zápasu
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Karina Kalkenova6-2, 6-1 výhradetail zápasu

Dinara Alloyarova - poslední zápasy

Russia W25 Kazan - tvrdý I.
22.01.20
1. kolo
vs. Anastasia Pribylova5-7, 2-6 prohradetail zápasu
21.01.20
kvalifik.
vs. Gyulnara Nazarova6-1, 6-3 výhradetail zápasu
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Daria Krasnova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
20.11.19
1. kolo
vs. Catalina Pella2-6, 2-6 prohradetail zápasu
19.11.19
kvalifik.
vs. Sofia Dmitrieva6-4, 6-3 výhradetail zápasu
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Sri Peddi Reddy7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
12.11.19
kvalifik.
vs. Ana Bianca Mihaila6-73, 4-6 prohradetail zápasu
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Sri Peddi Reddy6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Russia W15 Moscow - antuka
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Evgeniya Burdina4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia W15 Moscow - antuka
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Kseniya Yersh4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
19.08.18
kvalifik.
vs. Ekaterina Makarova (1996)3-6, 3-6 prohradetail zápasu
18.08.18
1. kolo kval.
vs. Polina Nazarchuk6-3, Polina Nazarchuk - skrečvýhradetail zápasu
<