ZÁPAS
19.08.19 | 1. kolo kval. | Kseniya Yersh | Alana Tuayeva | 6-0, 6-73, 10-7 | W15 Moscow | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Bielorusko
20.01.01, 23 Let
20.01.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
14.10.99, 24 Let
14.10.99, 24 Let
Kseniya Yersh vs. Alana Tuayeva - Vzájemné zápasy
19.08.19 | 1. kolo kval. | Kseniya Yersh | Alana Tuayeva | 6-0, 6-73, 10-7 | detail zápasu | W15 Moscow | antuka |
Kseniya Yersh form & Alana Tuayeva form
Kseniya Yersh - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Alana Tuayeva - poslední zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Gasparovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Golubkova | 5-7, 7-67, 8-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 3-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Guryleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Melis Sezer | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Paavanii Paathak | 6-3, 6-72, 7-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Umayra Hashimova | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Michelle Dzjachangirova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Mariya Sinitsyna | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Elina Zakharova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Sofiia Nagornaia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Chachkhiani | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Sofiia Nagornaia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Kira Matushkina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sonia Marina Popyrin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Irina Balus | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Laura Fuchs | 6-4, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Evelyn Smith | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 4-6, 4-6 | detail zápasu |