ZÁPAS
15.05.23 | 1. kolo kval. | Ksenia Zaytseva | Anna Grigoreva | 6-1, 6-0 | W60 Bodrum | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ksenia Zaytseva | Anna Grigoreva | |
1. podání % | 23/37 (62%) | 18/37 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/23 (83%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/14 (43%) | 5/19 (26%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/37 (73%) | 12/37 (32%) |
Vyhrané body celkem | 52/74 (70%) | 22/74 (30%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Anna Grigoreva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ksenia Zaytseva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Anna Grigoreva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ksenia Zaytseva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Anna Grigoreva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ksenia Zaytseva | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
5-1 | Anna Grigoreva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ksenia Zaytseva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anna Grigoreva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ksenia Zaytseva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Anna Grigoreva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ksenia Zaytseva | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Anna Grigoreva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
25.03.03, 21 Let
25.03.03, 21 Let
Ksenia Zaytseva vs. Anna Grigoreva - Vzájemné zápasy
15.05.23 | 1. kolo kval. | Ksenia Zaytseva | Anna Grigoreva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W60 Bodrum | antuka |
Ksenia Zaytseva form & Anna Grigoreva form
Ksenia Zaytseva - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Ekaterine Gorgodze | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Xuanyu Chen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Klaudija Bubelyte | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Marcelina Podlinska | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Naho Sato | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
26.12.23 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Arianne Hartono | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Daria Snigur | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Mai Hontama | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Sachia Vickery | 6-710, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Bethanie Mattek-Sands | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Alina Korneeva | 3-6, 7-5, 1-4, - Ksenia Zaytseva - skreč | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Gergana Topalova | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Anna Grigoreva - poslední zápasy
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Watsachol Sawatdee | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-3, Viera Deeperm - skreč | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Elyse Tse | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Melis Sezer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Jelena Kovac | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Mavie Osterreicher | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Valeriia Ilmeneva | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Kornilova | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.21 kvalifik. | vs. Agnese Zapelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Anna Sevastyanova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.21 kvalifik. | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Larisa Bekmetova | 6-73, 7-65, 10-5 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Mahta Khanloo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Victoria Matasova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Rina Hosni | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Anhelina Kalita | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 1-6 | detail zápasu |