ZÁPAS
19.07.18 | čtvrtfinále | Ksenia Tarasova | Margarita Ignatjeva | 7-65, 6-0 | Parnu | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ksenia Tarasova | Margarita Ignatjeva | |
1. podání % | 43/57 (75%) | 53/76 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/43 (63%) | 24/53 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/14 (71%) | 11/23 (48%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 41/76 (54%) | 20/57 (35%) |
Vyhrané body celkem | 78/133 (59%) | 55/133 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ksenia Tarasova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ksenia Tarasova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ksenia Tarasova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
3-3 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
3-4 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ksenia Tarasova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ksenia Tarasova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ksenia Tarasova | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ksenia Tarasova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ksenia Tarasova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ksenia Tarasova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Rusko
07.09.00, 23 Let
07.09.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
25.06.01, 22 Let
17 569 $
25.06.01, 22 Let
17 569 $
Ksenia Tarasova vs. Margarita Ignatjeva - Vzájemné zápasy
19.07.18 | čtvrtfinále | Ksenia Tarasova | Margarita Ignatjeva | 7-65, 6-0 | detail zápasu | Parnu | antuka |
Ksenia Tarasova form & Margarita Ignatjeva form
Ksenia Tarasova - poslední zápasy
W15 Budapest - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Reka Pecsi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gothenburg - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Annick Melgers | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.19 kvalifik. | vs. Sina Herrmann | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Santa Strombach | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. Anna Iakovleva | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
20.07.18 semifinále | vs. Angelina Zhuravleva | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.18 čtvrtfinále | vs. Margarita Ignatjeva | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
18.07.18 2. kolo | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Stefanija Polischuk | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
06.12.17 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.11.17 kvalifik. | vs. Mathilde Devits | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Julita Saner | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Margarita Ignatjeva - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - skreč | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.23 kvalifik. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | detail zápasu |