ZÁPAS
29.05.17 | 1. kolo kval. | Ksenia Palkina | Karina Kalkenova | 6-1, 6-3 | Andijan | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
15.12.97, 26 Let
15.12.97, 26 Let
Ksenia Palkina vs. Karina Kalkenova - Vzájemné zápasy
29.05.17 | 1. kolo kval. | Ksenia Palkina | Karina Kalkenova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Andijan | tvrdý |
Ksenia Palkina form & Karina Kalkenova form
Ksenia Palkina - poslední zápasy
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 St. - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Lara Escauriza | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Emily Welker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-74, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Akgul Amanmuradova | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Kwan Yau Ng | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Danel Ashirova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.19 čtvrtfinále | vs. Gebriela Mihaylova | 1-2, - Ksenia Palkina - skreč | detail zápasu | |
23.05.19 2. kolo | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-615, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 0-3, - Ksenia Palkina - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.04.19 čtvrtfinále | vs. Manca Pislak | 2-6, 0-2, - Ksenia Palkina - skreč | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 0-6, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Xenia Knoll | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.19 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu |
Karina Kalkenova - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Amina Salibayeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Lyubov Kostenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo kval. | vs. Polina Nazarchuk | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
09.09.18 kvalifik. | vs. Anastazja Rosnowska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Markvartova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý | ||||
09.07.18 1. kolo | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Narine Sargsyan | 0-3, - Karina Kalkenova - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Olesya Nesterovich | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Alina Lazareva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Oleksandra Piskun | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Eva Alexandrova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Milena Amedieva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Ksenia Palkina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.04.17 1. kolo | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | detail zápasu |