Rusko
02.04.04, 20 Let
02.04.04, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
09.05.01, 22 Let
09.05.01, 22 Let
Ksenia Agureeva vs. Nicole Poj - Vzájemné zápasy
09.11.21 | kvalifik. | Ksenia Agureeva | Nicole Poj | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Ksenia Agureeva form & Nicole Poj form
Ksenia Agureeva - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 7-63, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Maria Sysoeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-1, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 0-6, 2-4, - Ksenia Agureeva - skreč | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-0, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Hurricane Tyra Black | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Sude Ince | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Kira Matushkina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Yeva Galiievska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 7-65, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 7-64, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Alexandra Shubladze | 7-67, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.10.22 semifinále | vs. Tamara Curovic | 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.22 čtvrtfinále | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.22 kvalifik. | vs. Katharina Hering | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Morozova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.22 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
19.01.22 1. kolo | vs. Kseniya Yersh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.22 kvalifik. | vs. Nastia Anufrieva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 7-65, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Sokolova | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Nicole Poj - poslední zápasy
W15 Cordoba - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Agostina Pizarro Periales | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Mogi - antuka | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Bruna Melato | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Melina Maria Maruca | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
16.11.23 čtvrtfinále | vs. Alexia Harmon | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 3-4, Maria Victoria Marchesini - skreč | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Martina Maria Bovio | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Valentina Ascheri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Nadine Castro | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Agostina Andreazzini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Tiara Belen Alvarez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Rosario - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Carla Markus | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Romina Ccuno | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Mar - antuka | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Guillermina Silva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Romina Ccuno | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Isidora Cereso | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
06.11.22 2. kolo kval. | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Marie Villet | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Alisa Baranovska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Alessandra Teodosescu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Soumeya Anane | 6-4, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
11.09.22 2. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-4, 6-1 | detail zápasu |