ZÁPAS
14.06.21 | 2. kolo kval. | Krystyna Pochtovyk | Costanza Traversi | 6-4, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ukrajina
15.09.98, 25 Let
15.09.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
19.07.00, 23 Let
14 460 $
19.07.00, 23 Let
14 460 $
Krystyna Pochtovyk vs. Costanza Traversi - Vzájemné zápasy
14.06.21 | 2. kolo kval. | Krystyna Pochtovyk | Costanza Traversi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Krystyna Pochtovyk form & Costanza Traversi form
Krystyna Pochtovyk - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-71, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Simay Keles | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ceylin Ipek | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Alisa Baranovska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Defne Aslanbas | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna Ureke | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Marie Vogt | 0-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Cindy Langlais | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Alisa Baranovska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Sara Maria Dragnea | 6-2, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Ruien Zhang | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 7-62, 7-10 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Carol Plakk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Irene Lavino | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Costanza Traversi - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 2-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Verena Meliss | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 7-63, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Panna Bartha | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 7-5, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Turati | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Eszter Meri | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Zuzana Sopkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Marlene Hermann | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Nanou Thys | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Verena Gantschnig | 6-0, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 7-63, 6-1 | detail zápasu |