ZÁPAS
27.05.21 | 2. kolo | Kristina Dmitruk | Daria Lodikova | 6-2, 6-3 | W15 Shymkent | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Kristina Dmitruk | Daria Lodikova | |
1. podání % | 53/60 (88%) | 48/61 (79%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/53 (53%) | 17/48 (35%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/7 (57%) | 6/13 (46%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 38/61 (62%) | 28/60 (47%) |
Vyhrané body celkem | 70/121 (58%) | 51/121 (42%) |
Dvojchyby | ||
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Kristina Dmitruk | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kristina Dmitruk | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kristina Dmitruk | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kristina Dmitruk | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Kristina Dmitruk | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kristina Dmitruk | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Kristina Dmitruk | 3-1 | |
0-0 | ||
Kristina Dmitruk | 3-2 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Kristina Dmitruk | 4-2 | |
0-0, 15-15, A-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Daria Lodikova | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kristina Dmitruk | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kristina Dmitruk vs. Daria Lodikova - Vzájemné zápasy
27.05.21 | 2. kolo | Kristina Dmitruk | Daria Lodikova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Shymkent | antuka |
Kristina Dmitruk form & Daria Lodikova form
Kristina Dmitruk - poslední zápasy
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Maria Suarez Alonso | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Marina Stakusic | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
09.07.23 finále | vs. Lara Schmidt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.23 semifinále | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Lena Papadakis | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Celine Naef | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
11.06.23 kvalifik. | vs. Carol Zhao | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Makarska - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
12.05.23 čtvrtfinále | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 0-5, - Kristina Dmitruk - skreč | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.23 3. kolo | vs. Jasmine Paolini | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.04.23 2. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.23 semifinále | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.23 čtvrtfinále | vs. Margaux Rouvroy | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 7-65, 6-4 | detail zápasu |
Daria Lodikova - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Sara Daavettila | 2-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Alice Rame | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Anna Danilina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mia Horvit | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 4-3, Anastasia Kovaleva - skreč | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-4 | detail zápasu |