ZÁPAS
11.11.19 | 1. kolo kval. | Kristina Dmitruk | Daria Kudashova | 6-3, 6-4 | W25 Minsk | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Kristina Dmitruk | Daria Kudashova | |
1. podání % | 27/53 (51%) | 35/63 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 14/27 (52%) | 20/35 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/26 (50%) | 7/28 (25%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 4/4 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 36/63 (57%) | 26/53 (49%) |
Vyhrané body celkem | 63/116 (54%) | 53/116 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Daria Kudashova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Kristina Dmitruk | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Daria Kudashova | |
0-0, 15-15 | ||
Kristina Dmitruk | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Daria Kudashova | |
Kristina Dmitruk | 4-1 | |
0-0, 0-30 | ||
4-2 | Daria Kudashova | |
0-0 | ||
Kristina Dmitruk | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Daria Kudashova | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Kristina Dmitruk | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-A[BP] | ||
0-1 | Daria Kudashova | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Kristina Dmitruk | 0-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Kristina Dmitruk | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Daria Kudashova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Kristina Dmitruk | 3-3 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40 | ||
3-4 | Daria Kudashova | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kristina Dmitruk | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Daria Kudashova | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kristina Dmitruk vs. Daria Kudashova - Vzájemné zápasy
11.11.19 | 1. kolo kval. | Kristina Dmitruk | Daria Kudashova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W25 Minsk | tvrdý I. |
Kristina Dmitruk form & Daria Kudashova form
Kristina Dmitruk - poslední zápasy
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Maria Suarez Alonso | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Marina Stakusic | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
09.07.23 finále | vs. Lara Schmidt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.23 semifinále | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Lena Papadakis | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Celine Naef | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
11.06.23 kvalifik. | vs. Carol Zhao | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Makarska - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
12.05.23 čtvrtfinále | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 0-5, - Kristina Dmitruk - skreč | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.23 3. kolo | vs. Jasmine Paolini | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.04.23 2. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.23 semifinále | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.23 čtvrtfinále | vs. Margaux Rouvroy | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 7-65, 6-4 | detail zápasu |
Daria Kudashova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Yeon Woo Ku | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-4, 4-1, Humera Baharmus - skreč | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Saki Imamura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Johanna Silva | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Aliona Falei | 7-69, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-2, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Sohyun Park | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Pelham - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 3-6, 4-6 | detail zápasu |