ZÁPAS
14.11.21 | 1. kolo kval. | Klara Ondrejcekova | Rebeca Maria Tudose | 7-5, 6-75, 10-8 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Slovensko
21.07.01, 22 Let
21.07.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
08.10.02, 21 Let
08.10.02, 21 Let
Klara Ondrejcekova vs. Rebeca Maria Tudose - Vzájemné zápasy
14.11.21 | 1. kolo kval. | Klara Ondrejcekova | Rebeca Maria Tudose | 7-5, 6-75, 10-8 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Klara Ondrejcekova form & Rebeca Maria Tudose form
Klara Ondrejcekova - poslední zápasy
W25 Split - antuka | ||||
01.05.22 2. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.22 kvalifik. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Mia Sophie Mueller | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Caterina Revelli | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Marketa Panackova | 6-3, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.21 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 7-61, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.11.21 kvalifik. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-1, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 7-5, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Vasilisa Belonog | 6-3, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Terezia Baraniakova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 7-63, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.06.21 kvalifik. | vs. Ivania Martinich | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Lexington Reed | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Kim-Michaela Zahraj | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Rebeca Maria Tudose - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Huijsegoms | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Zaviskova | 6-1, Barbora Zaviskova - skreč | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Andreea Stefania Dinca | 6-73, 7-63, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Anamaria Federica Oana | 4-3, Anamaria Federica Oana - skreč | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Elisa Patta | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 3-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Porras Buezo | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Perelman | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Danailova | 0-6, 7-63, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sude Ince | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Helene Kereselidze | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Nanari Katsumi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Ozlem Uslu | 0-6, 2-6 | detail zápasu |