ZÁPAS
17.02.20 | kvalifik. | Kimberley Zimmermann | Aneta Laboutkova | 6-1, 6-0 | W25 Glasgow | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Kimberley Zimmermann | Aneta Laboutkova | |
1. podání % | 18/35 (51%) | 38/52 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/18 (94%) | 18/38 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/17 (65%) | 4/14 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 30/52 (58%) | 7/35 (20%) |
Vyhrané body celkem | 58/87 (67%) | 29/87 (33%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 9 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Kimberley Zimmermann | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
1-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Kimberley Zimmermann | 1-1 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kimberley Zimmermann | 3-1 | |
0-0, 40-0 | ||
4-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0 | ||
Kimberley Zimmermann | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0 | ||
Kimberley Zimmermann | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Kimberley Zimmermann | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0 | ||
Kimberley Zimmermann | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kimberley Zimmermann vs. Aneta Laboutkova - Vzájemné zápasy
17.02.20 | kvalifik. | Kimberley Zimmermann | Aneta Laboutkova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Glasgow | tvrdý I. |
Kimberley Zimmermann form & Aneta Laboutkova form
Kimberley Zimmermann - poslední zápasy
Chicago - tvrdý | ||||
22.08.21 kvalifik. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.21 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.07.21 kvalifik. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
20.06.21 kvalifik. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.06.21 kvalifik. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.05.21 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
05.04.21 kvalifik. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - skreč | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.02.21 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.21 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.21 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Las - antuka | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
04.11.20 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Aneta Laboutkova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detail zápasu |