Katyarina Paulenka/Ekaterina Shalimova vs. Polina Bakhmutkina/Elena Malygina 24.01.2020

Katyarina Paulenka/Ekaterina Shalimova vs. Polina Bakhmutkina/Elena Malygina 24.01.2020 - W15 Liepaja - porovnání

ZÁPAS

24.01.20semifináleKatyarina Paulenka/Ekaterina Shalimova Polina Bakhmutkina/Elena Malygina 6-3, 6-4 Latvia W15 Liepaja tvrdý I.

STATISTIKY ZÁPASU

6-4

Katyarina Paulenka
Bielorusko
25.01.00, 21 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Rusko
25.04.99, 22 Let







Polina Bakhmutkina
Ekaterina Shalimova
Rusko
01.06.00, 21 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Estónsko
27.05.00, 21 Let




Elena Malygina
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Katyarina Paulenka/Ekaterina Shalimova vs. Polina Bakhmutkina/Elena Malygina - Vzájemné zápasy

24.01.20semifináleKatyarina Paulenka/Ekaterina ShalimovaPolina Bakhmutkina/Elena Malygina6-3, 6-4 detail zápasuLatvia W15 Liepaja tvrdý I.

Katyarina Paulenka form & Polina Bakhmutkina form

Katyarina Paulenka/Ekaterina Shalimova - poslední zápasy

Turkey W15 Antalya - antuka
25.02.20
1. kolo
vs. Cemre Anil/Oana Georgeta Simion3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
25.01.20
finále
vs. Weronika Falkowska/Martyna Kubka4-6, 6-3, 12-10 výhradetail zápasu
24.01.20
semifinále
vs. Polina Bakhmutkina/Elena Malygina6-3, 6-4 výhradetail zápasu
23.01.20
čtvrtfinále
vs. Margarita Ignatjeva/Ekaterina Reyngold6-3, 4-6, 10-6 výhradetail zápasu
21.01.20
1. kolo
vs. Shelly Bereznyak/Kseniya Yersh6-2, 7-64 výhradetail zápasu

Polina Bakhmutkina/Elena Malygina - poslední zápasy

Estonia W25 Parnu - antuka
03.08.21
1. kolo
vs. Justina Mikulskyte/Anna Siskova4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Finland W15 Savitaipale - antuka
27.07.21
1. kolo
vs. Margarita Ignatjeva/Patricija Spaka6-2, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
Russia W15 Kazan - tvrdý I.
12.03.20
čtvrtfinále
vs. Viktoriia Kalinina/Angelika Shapovalova7-5, 6-0 výhradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Veronika Pepelyaeva/Maria Timofeeva7-66, 7-5 výhradetail zápasu
Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
24.01.20
semifinále
vs. Katyarina Paulenka/Ekaterina Shalimova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
23.01.20
čtvrtfinále
vs. Saara Orav/Katriin Saar6-2, 3-6, 10-5 výhradetail zápasu
21.01.20
1. kolo
vs. Lina Glushko/Nicole Khirin6-4, 4-6, 13-11 výhradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - tvrdý I.
04.11.19
1. kolo
vs. Sofiya Chekhlystova/Elizaveta Kuznetsova6-0, 6-1 výhradetail zápasu
04.11.19
čtvrtfinále
vs. Margarita Ignatjeva/Darja Semenistaja6-1, 4-6, 8-10 prohradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
28.10.19
1. kolo
vs. Vanessa Ersoz/Julia Lovqvist6-0, 0-6, 6-10 prohradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
21.10.19
1. kolo
vs. Olivia Malm/Maja Radenkovic6-0, 6-1 výhradetail zápasu
21.10.19
čtvrtfinále
vs. Ida Jarlskog/Sofia Nami Samavati6-4, 4-6, 10-5 výhradetail zápasu
21.10.19
semifinále
vs. Jacqueline Cabaj Awad/Oona Orpana4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Czech Republic W25 Prague - antuka
02.09.19
1. kolo
vs. Darya Astakhova/Natalia Orlova6-4, 7-66 výhradetail zápasu
02.09.19
čtvrtfinále
vs. Ekaterina Kazionova/Anastasiya Komardina5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Russia W15 Moscow - antuka
12.08.19
čtvrtfinále
vs. Vlada Koval/Evgeniya Levashova6-73, 7-5, 5-10 prohradetail zápasu
12.08.19
1. kolo
vs. Elina Nepliy/Anna Ukolova6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Finland W15 Savitaipale - antuka
29.07.19
1. kolo
vs. Anastasia Bursa/Arina Petrova6-3, 6-1 výhradetail zápasu
29.07.19
čtvrtfinále
vs. Tamara Bizhukova/Vilena Petrova7-63, 6-1 výhradetail zápasu
29.07.19
semifinále
vs. Eva Garkusha/Ekaterina Kazionova7-63, 6-72, 5-10 prohradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
15.04.19
1. kolo
vs. Kamilia Shailina/Takhmina Zhanatova6-2, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
15.04.19
čtvrtfinále
vs. Gyulnara Nazarova/Anastasia Sukhotina6-1, 1-6, 8-10 prohradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
08.04.19
1. kolo
vs. Vlada Katic/Daria Kruzhkova6-4, 5-7, 6-10 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
08.10.18
1. kolo
vs. Danka Kovinic/Jovana Trickovic4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
01.10.18
1. kolo
vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Finland Savitaipale - antuka
30.07.18
čtvrtfinále
vs. Mariella Minetti/Martina Minetti6-1, 7-5 výhradetail zápasu
30.07.18
semifinále
vs. Anna Iakovleva/Valeriya Pogrebnyak6-2, 7-5 výhradetail zápasu
30.07.18
finále
vs. Astrid Wanja Brune Olsen/Malene Helgo6-4, 1-6, 10-5 výhradetail zápasu
30.07.18
1. kolo
vs. Kerstin Peckl/Ksenia Tarasova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Finland Tampere - antuka
23.07.18
čtvrtfinále
vs. Yarden Akler/Angelique Svinos6-2, 6-4 výhradetail zápasu
<