ZÁPAS
04.06.19 | kvalifik. | Katsiaryna Skachkova | Kseniya Yersh | 6-4, 6-4 | W25 Minsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Bielorusko
19.04.98, 25 Let
19.04.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
20.01.01, 23 Let
20.01.01, 23 Let
Katsiaryna Skachkova vs. Kseniya Yersh - Vzájemné zápasy
04.06.19 | kvalifik. | Katsiaryna Skachkova | Kseniya Yersh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W25 Minsk | antuka |
10.07.17 | kvalifik. | Kseniya Yersh | Katsiaryna Skachkova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Telavi | antuka |
Katsiaryna Skachkova form & Kseniya Yersh form
Katsiaryna Skachkova - poslední zápasy
W15 Waco - tvrdý | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Mercedes Aristegui | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lakewood - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Eryn Cayetano | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Kylie Mckenzie | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Kalli Minor | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
26.05.21 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Sabine Rutlauka | 6-0, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Hina Inoue | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Sarah Lisa Aubertin | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 1-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Nicole Poj | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.03.21 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Amelie-Christin Janssen | 6-2, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Amelie-Christin Janssen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 7-5, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Sophia Intert | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ling Zhang | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Anastasiya Poplavska | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Erika Drozd Pereira | 5-7, 6-0, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Cheri Darley | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Kseniya Yersh - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-1, 6-2 | detail zápasu |