ZÁPAS
16.11.20 | 2. kolo kval. | Katie Boulter | Nikita Liebkind | 6-1, 6-0 | W25 Las | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Fínsko
28.09.99, 24 Let
28.09.99, 24 Let
Katie Boulter vs. Nikita Liebkind - Vzájemné zápasy
16.11.20 | 2. kolo kval. | Katie Boulter | Nikita Liebkind | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Las | antuka |
Katie Boulter form & Nikita Liebkind form
Katie Boulter - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
25.03.24 4. kolo | vs. Victoria Azarenka | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.03.24 3. kolo | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-65, 1-0, Brenda Fruhvirtova - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Camila Giorgi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Marta Kostyuk | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Emma Navarro | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Donna Vekic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Beatriz Haddad Maia | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Yue Yuan | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 kvalifik. | vs. Ashlyn Krueger | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 6-4, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
31.12.23 | vs. Jessica Pegula | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.12.23 | vs. Ajla Tomljanovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
11.11.23 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
03.10.23 2. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.23 kvalifik. | vs. Kamilla Rakhimova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Vera Zvonareva | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
02.09.23 3. kolo | vs. Peyton Stearns | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 6-75, 0-1, - Katie Boulter - skreč | detail zápasu |
Nikita Liebkind - poslední zápasy
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-76, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Abhilasha Bista | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Sara Nayar | 5-7, 1-2, - Nikita Liebkind - skreč | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Shona Nakano | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Daria Nazarenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Nao Phang Ziyi | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Vaishnavi Adkar | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sara Conde | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Carmen Juan Bru | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Esila Toklu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Gloria Ceschi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Tabatha Suarez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Nicole Nadel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Shay Halfon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Chiara Tomasetti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Megan Markov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Neri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Anet Angelika Koskel | 6-3, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 3-6, 0-6 | detail zápasu |