ZÁPAS
11.04.22 | 2. kolo kval. | Katharina Hering | Sylvie Zund | 6-2, 6-4 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Katharina Hering | Sylvie Zund | |
1. podání % | 38/48 (79%) | 52/63 (83%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/38 (74%) | 28/52 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/10 (60%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 30/63 (48%) | 14/48 (29%) |
Vyhrané body celkem | 64/111 (58%) | 47/111 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Katharina Hering | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-0 | Sylvie Zund | |
0-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Sylvie Zund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-0 | Sylvie Zund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Katharina Hering | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Sylvie Zund | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Katharina Hering | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Sylvie Zund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Katharina Hering | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Sylvie Zund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Katharina Hering | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Sylvie Zund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Katharina Hering | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Sylvie Zund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Katharina Hering | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Sylvie Zund | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Katharina Hering | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Sylvie Zund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Katharina Hering vs. Sylvie Zund - Vzájemné zápasy
11.04.22 | 2. kolo kval. | Katharina Hering | Sylvie Zund | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Katharina Hering form & Sylvie Zund form
Katharina Hering - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Sylvie Zund - poslední zápasy
W25 Mogi - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Maria Eduarda Lages | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Luisina Giovannini | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sol Rabin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
17.11.23 semifinále | vs. Alexia Harmon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 čtvrtfinále | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Mariana Zottoli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Joelle Steur | 7-61, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
27.08.23 finále | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Yleymi Lugiana Muelle Valdez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
13.08.23 kvalifik. | vs. Ellie Douglas | 2-6, - Sylvie Zund - skreč | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Nicole Poj | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 7-65, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 7-5, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.06.23 1. kolo | vs. Anja Petkovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ziva Falkner | 1-6, 2-6 | detail zápasu |