ZÁPAS
12.06.21 | 1. kolo kval. | Kateryna Baindl | Emily Webley-Smith | 6-2, 6-0 | Birmingham | tráva |
STATISTIKY ZÁPASU
Kateryna Baindl | Emily Webley-Smith | |
1. podání % | 33/49 (67%) | 29/48 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/33 (70%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/16 (56%) | 6/19 (32%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 31/48 (65%) | 17/49 (35%) |
Vyhrané body celkem | 63/97 (65%) | 34/97 (35%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Kateryna Baindl | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kateryna Baindl | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Kateryna Baindl | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kateryna Baindl | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kateryna Baindl | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kateryna Baindl | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kateryna Baindl | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kateryna Baindl vs. Emily Webley-Smith - Vzájemné zápasy
12.06.21 | 1. kolo kval. | Kateryna Baindl | Emily Webley-Smith | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Birmingham | tráva |
Kateryna Baindl form & Emily Webley-Smith form
Kateryna Baindl - poslední zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Caroline Garcia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.23 kvalifik. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Lucia Bronzetti | - | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Sophie Chang | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Jule Niemeier | 5-0, Jule Niemeier - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
23.07.23 finále | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.23 čtvrtfinále | vs. Fanny Stollar | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.23 semifinále | vs. Claire Liu | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Linda Noskova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.06.23 kvalifik. | vs. Katie Volynets | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Makarska - antuka | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Rebecca Sramkova | 6-78, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Emily Webley-Smith - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Madrid - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
24.06.22 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | detail zápasu |