ZÁPAS
03.11.20 | kvalifik. | Katarina Kozarov | Sathwika Sama | 6-3, 6-1 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Katarina Kozarov | Sathwika Sama | |
1. podání % | 36/46 (78%) | 33/45 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/36 (64%) | 16/33 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/10 (80%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 26/45 (58%) | 15/46 (33%) |
Vyhrané body celkem | 57/91 (63%) | 34/91 (37%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Sathwika Sama | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Katarina Kozarov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Sathwika Sama | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katarina Kozarov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Sathwika Sama | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Katarina Kozarov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Sathwika Sama | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Katarina Kozarov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Sathwika Sama | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Katarina Kozarov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sathwika Sama | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katarina Kozarov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Sathwika Sama | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Katarina Kozarov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Sathwika Sama | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katarina Kozarov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Katarina Kozarov vs. Sathwika Sama - Vzájemné zápasy
03.11.20 | kvalifik. | Katarina Kozarov | Sathwika Sama | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Katarina Kozarov form & Sathwika Sama form
Katarina Kozarov - poslední zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Leonie Kung | 1-6, 0-1, - Katarina Kozarov - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Kayla Cross | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jada Bui | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Sina Herrmann | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Isabelle Boulais | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Ashton Bowers | 6-4, 4-6, 1-2, - Katarina Kozarov - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-1, 3-2, Vicky Van De Peer - skreč | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-2, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tampico - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Robin Anderson | 3-6, 7-68, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Iva Jovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
24.09.23 finále | vs. Aliona Falei | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Clara Vlasselaer | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Laia Petretic | 3-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Cadence Brace | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 0-1, - Katarina Kozarov - skreč | detail zápasu |
Sathwika Sama - poslední zápasy
W15 Chiang - tvrdý | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Amy Zhu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Honoka Kobayashi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Varatchaya Wongteanchai | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nagpur - antuka | ||||
04.03.22 čtvrtfinále | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.22 2. kolo | vs. Shreya Tatavarthy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.03.22 1. kolo | vs. Adithi Are | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - antuka | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.22 1. kolo | vs. Riya Uboveja | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
18.02.22 čtvrtfinále | vs. Zeel Desai | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.22 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
15.02.22 1. kolo | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Himadri Kashyap | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.12.21 kvalifik. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Avishka Gupta | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Pune - tvrdý | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.21 kvalifik. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Ira Shah | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Solapur - tvrdý | ||||
10.12.21 čtvrtfinále | vs. Sowjanya Bavisetti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.12.21 2. kolo | vs. Humera Baharmus | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.12.21 1. kolo | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bengaluru - tvrdý | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80+H Les - tvrdý | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Anna Turati | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 0-6, 0-6 | detail zápasu |