ZÁPAS
30.12.20 | 1. kolo | Katarina Kozarov | Hanna Vinahradava | 6-2, 6-0 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Katarina Kozarov | Hanna Vinahradava | |
1. podání % | 25/38 (66%) | 18/38 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/25 (84%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/13 (62%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 23/38 (61%) | 9/38 (24%) |
Vyhrané body celkem | 52/76 (68%) | 24/76 (32%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Katarina Kozarov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Katarina Kozarov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-1 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katarina Kozarov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Katarina Kozarov | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Katarina Kozarov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katarina Kozarov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katarina Kozarov | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
12.11.03, 20 Let
12.11.03, 20 Let
Katarina Kozarov vs. Hanna Vinahradava - Vzájemné zápasy
30.12.20 | 1. kolo | Katarina Kozarov | Hanna Vinahradava | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Katarina Kozarov form & Hanna Vinahradava form
Katarina Kozarov - poslední zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Leonie Kung | 1-6, 0-1, - Katarina Kozarov - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Kayla Cross | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jada Bui | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Sina Herrmann | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Isabelle Boulais | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Ashton Bowers | 6-4, 4-6, 1-2, - Katarina Kozarov - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-1, 3-2, Vicky Van De Peer - skreč | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-2, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tampico - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Robin Anderson | 3-6, 7-68, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Iva Jovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
24.09.23 finále | vs. Aliona Falei | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Clara Vlasselaer | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Laia Petretic | 3-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Cadence Brace | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 0-1, - Katarina Kozarov - skreč | detail zápasu |
Hanna Vinahradava - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Luise Reisel | 0-6, 0-4, - Hanna Vinahradava - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Martina Peretti | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Amira Bargaoui | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Romane Longueville | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Stella Beldiman | 7-5, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Anne Elisa Zorn | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Camilla Bossi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Clara Schoen | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Polina Sleptsova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Natali Jaiani | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, Ayline Esina Samardzic - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-1, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Valeriia Krokhotina | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Weronika Ewald | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
15.05.23 kvalifik. | vs. Eva Maria Ionescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Kseniia Piskareva | 7-62, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Liana Dvalishvili | 6-77, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Singapore - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Snehal Mane | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 0-6, 0-6 | detail zápasu |