ZÁPAS
28.06.21 | 2. kolo kval. | Karola Patricia Bejenaru | Kristina Milenkovic | 2-6, 6-1, 10-8 | W15 Prokuplje | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Karola Patricia Bejenaru vs. Kristina Milenkovic - Vzájemné zápasy
11.11.22 | čtvrtfinále | Karola Patricia Bejenaru | Kristina Milenkovic | 7-66, 6-0 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
28.06.21 | 2. kolo kval. | Karola Patricia Bejenaru | Kristina Milenkovic | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | W15 Prokuplje | antuka |
Karola Patricia Bejenaru form & Kristina Milenkovic form
Karola Patricia Bejenaru - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Daria Shubina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Alena Kovackova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Annika Barth | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Irina Balus | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Francesca Pace | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Michaella Krajicek | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Merna Refaat | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lilli Tagger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Elena Pridankina | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 0-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Kristina Milenkovic - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - skreč | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
19.04.23 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.23 kvalifik. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detail zápasu |