ZÁPAS
28.01.20 | 1. kolo | Karin Kennel | Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-2 | W15 Manacor | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Karin Kennel | Lucia Cortez Llorca | |
1. podání % | 28/42 (67%) | 17/41 (41%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/28 (75%) | 14/17 (82%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/13 (31%) | 9/25 (36%) |
Vyhrané break-bally | 1/5 (20%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 19/42 (45%) | 16/41 (39%) |
Vyhrané body celkem | 44/83 (53%) | 39/83 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Karin Kennel | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0 | ||
3-1 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karin Kennel | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Karin Kennel | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Karin Kennel | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Karin Kennel | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
3-1 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Karin Kennel | 4-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Karin Kennel | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Karin Kennel vs. Lucia Cortez Llorca - Vzájemné zápasy
28.01.20 | 1. kolo | Karin Kennel | Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Manacor | tvrdý |
29.10.19 | kvalifik. | Lucia Cortez Llorca | Karin Kennel | 6-1, 3-6, 10-8 | detail zápasu | W60 Nantes | tvrdý I. |
Karin Kennel form & Lucia Cortez Llorca form
Karin Kennel - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
07.07.20 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Olimpia - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-71, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Celia Belle Mohr | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.20 finále | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.20 semifinále | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.20 čtvrtfinále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Carla Touly | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.20 čtvrtfinále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bhopal - tvrdý | ||||
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.11.19 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Gwalior - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Caldas - tvrdý | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Neto | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.19 čtvrtfinále | vs. Marie Temin | 1-6, 5-7 | detail zápasu |
Lucia Cortez Llorca - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-64, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Celine Naef | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 5-7, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Seone Mendez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu |