Turecko
11.01.97, 27 Let
10 149 $
11.01.97, 27 Let
10 149 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Esen Kokce vs. Karin Kennel - Vzájemné zápasy
21.12.15 | 1. kolo | Karin Kennel | Esen Kokce | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Esen Kokce form & Karin Kennel form
Esen Kokce - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Izmir - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Vlada Medvedcova | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Sonya Latycheva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Jennifer Timotin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Catherine Shulman | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.17 kvalifik. | vs. Antje Rubbrecht | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.01.17 kvalifik. | vs. Duda Ewa | -def. | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
12.12.16 kvalifik. | vs. Margalita Chakhnashvili-Ranzinger | 6-2, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.11.16 kvalifik. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Polina Novoselova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Daryna Gukasyan | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
31.10.16 kvalifik. | vs. Anastasia Tokareva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.10.16 1. kolo | vs. Cristina Adamescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buca Izmir - tvrdý | ||||
04.07.16 kvalifik. | vs. Muazzez Demirci | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.06.16 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.06.16 1. kolo | vs. Valeria Mishina | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.16 kvalifik. | vs. Julia Fisch | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
22.06.16 1. kolo | vs. Eden D'Oliveira | 6-3, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.06.16 kvalifik. | vs. Askin Arslan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.05.16 kvalifik. | vs. Lisa Phillips | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manisa - antuka | ||||
27.04.16 2. kolo | vs. Abbie Myers | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.16 1. kolo | vs. Hazal Karaaliler | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.04.16 kvalifik. | vs. Yagmur Akdemir | 5-0, Yagmur Akdemir - skreč | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
19.04.16 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Karin Kennel - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
07.07.20 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Olimpia - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-71, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Celia Belle Mohr | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.20 finále | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.20 semifinále | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.20 čtvrtfinále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Carla Touly | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.20 čtvrtfinále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bhopal - tvrdý | ||||
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.11.19 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Gwalior - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Caldas - tvrdý | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Neto | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.19 čtvrtfinále | vs. Marie Temin | 1-6, 5-7 | detail zápasu |