ZÁPAS
24.05.21 | 2. kolo kval. | Karen Marthiens | Marija Semenistaja | 6-4, 6-2 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
01.04.04, 20 Let
01.04.04, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
16.09.02, 21 Let
16.09.02, 21 Let
Karen Marthiens vs. Marija Semenistaja - Vzájemné zápasy
24.05.21 | 2. kolo kval. | Karen Marthiens | Marija Semenistaja | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Karen Marthiens form & Marija Semenistaja form
Karen Marthiens - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Karin Altori | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jowana Kolowrotkiewicz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | - | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Kalomoira Ralli | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | - | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Andreea Stefania Dinca | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 4-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Ploumis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-0, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Saint - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Tea Zivic | 5-7, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W60 Vitoria - tvrdý | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Julie Myatovic | 6-4, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
06.06.22 1. kolo kval. | vs. Leire De Ezcurra | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Irina Balus | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Francesca Dell'Edera | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Deanne Choo | 6-75, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Barbora Zaviskova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.11.21 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Lucia Krivosudska | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Marija Semenistaja - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Elina Popescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Meta Marenk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Carla Fity | 5-1, Carla Fity - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Irina Balus | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Livia Keller | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ulyana Hrabavets | 1-5, - Marija Semenistaja - skreč | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Maria Toma | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Tamari Gagoshidze | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ketevan Jeladze | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
07.05.23 kvalifik. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.23 2. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 4-6, 4-6 | detail zápasu |