ZÁPAS
05.02.23 | 1. kolo kval. | Kamilla Rakhimova | Veronika Bokor | 6-4, 6-0 | Linz | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Kamilla Rakhimova | Veronika Bokor | |
1. podání % | 29/44 (66%) | 40/59 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/29 (76%) | 22/40 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/15 (60%) | 6/19 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/15 (33%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 31/59 (53%) | 13/44 (30%) |
Vyhrané body celkem | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Kamilla Rakhimova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
4-2 | Veronika Bokor | |
0-0 | ||
Kamilla Rakhimova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Veronika Bokor | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kamilla Rakhimova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Veronika Bokor | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kamilla Rakhimova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Veronika Bokor | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kamilla Rakhimova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Veronika Bokor | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kamilla Rakhimova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
14.03.00, 24 Let
14.03.00, 24 Let
Kamilla Rakhimova vs. Veronika Bokor - Vzájemné zápasy
05.02.23 | 1. kolo kval. | Kamilla Rakhimova | Veronika Bokor | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Linz | tvrdý I. |
Kamilla Rakhimova form & Veronika Bokor form
Kamilla Rakhimova - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Claire Liu | 6-4, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Diane Parry | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-74, 7-65 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
17.02.24 kvalifik. | vs. Anna Kalinskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
10.02.24 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Nao Hibino | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Diane Parry | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo | vs. Emina Bektas | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tampico - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Katerina Siniakova | 7-63, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
30.09.23 kvalifik. | vs. Katie Boulter | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Belinda Bencic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 6-0, 5-7, 6-1 | detail zápasu |
Veronika Bokor - poslední zápasy
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Kayla Cross | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Stefania Bojica | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Catini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Lola Radivojevic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Emily Seibold | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.22 kvalifik. | vs. Simona Wirglerova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-73, 7-62, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Natalia Schwarcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Arabella Koller | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Maelys Bougrat | 6-73, 6-2, 6-4 | detail zápasu |