Rusko
14.10.99, 24 Let
14.10.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Alana Tuayeva vs. Justine De Sutter - Vzájemné zápasy
09.03.15 | 2. kolo kval. | Justine De Sutter | Alana Tuayeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Alana Tuayeva form & Justine De Sutter form
Alana Tuayeva - poslední zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Gasparovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Golubkova | 5-7, 7-67, 8-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 3-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Guryleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Melis Sezer | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Paavanii Paathak | 6-3, 6-72, 7-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Umayra Hashimova | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Michelle Dzjachangirova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Mariya Sinitsyna | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Elina Zakharova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Sofiia Nagornaia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Chachkhiani | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Sofiia Nagornaia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Kira Matushkina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sonia Marina Popyrin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Irina Balus | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Laura Fuchs | 6-4, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Evelyn Smith | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Justine De Sutter - poslední zápasy
Maaseik - antuka | ||||
20.07.15 1. kolo | vs. Kelly Versteeg | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nieuwpoort - antuka | ||||
13.07.15 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-75, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
06.07.15 1. kolo | vs. Anna Bondar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
25.05.15 1. kolo | vs. Anna-Giulia Remondina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu - antuka | ||||
18.05.15 2. kolo | vs. Simona Ionescu | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
18.05.15 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 0-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Saint Gaudens - antuka | ||||
11.05.15 1. kolo kval. | vs. Kinnie Laisne | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
13.04.15 2. kolo | vs. Arabela Fernandez-Rabener | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.04.15 1. kolo | vs. Janina Geiss | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
06.04.15 1. kolo | vs. Angelina Gordienko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.04.15 2. kolo | vs. Naomi Totka | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.03.15 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.03.15 2. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-63, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.15 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.15 kvalifik. | vs. Viyaleta Shatalova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.03.15 1. kolo | vs. Barbara Kotelesova | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.03.15 2. kolo kval. | vs. Inasse Hamouti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.15 kvalifik. | vs. Milica Novakovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
17.11.14 kvalifik. | vs. Marta Garcia Gausi | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.11.14 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.11.14 1. kolo | vs. Ksenija Sharifova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.11.14 2. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.14 čtvrtfinále | vs. Justine Ozga | 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
10.11.14 2. kolo kval. | vs. Marta Peris Herrero | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.11.14 kvalifik. | vs. Maria Martinez Martinez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.14 1. kolo kval. | vs. Laura Pertusa Garcia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
08.09.14 2. kolo kval. | vs. Marina Hruba | 6-2, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
08.09.14 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.14 kvalifik. | vs. Mariana Drazic | def. | detail zápasu | |
08.09.14 1. kolo kval. | vs. Dorotea Kraljevic | Dorotea Kraljevic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |