ZÁPAS
06.03.23 | 2. kolo kval. | Junhan Zhang | Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-2 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Čína
16.04.07, 16 Let
16.04.07, 16 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
06.07.02, 21 Let
06.07.02, 21 Let
Junhan Zhang vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto - Vzájemné zápasy
06.03.23 | 2. kolo kval. | Junhan Zhang | Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Junhan Zhang form & Oluchukwu Jennifer Ibeto form
Junhan Zhang - poslední zápasy
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Jiaqi Wang | 6-1, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Jiayu Xu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Na Dong | 7-65, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 2-6, 1-4, - Junhan Zhang - skreč | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Xi Luo | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Jiaqi Huang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 7-5, 0-6, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Jelena Cvijanovic | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Styliani Roussopoulou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Milica Prokic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Zi Yi Gao | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Anja Stankovic | 6-2, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Meta Marenk | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Suana Tucakovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Evgeniya Burdina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.12.22 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.12.22 kvalifik. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 6-4, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Anastasia Lizunova | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Daria Domova | 6-1, 4-6, 10-7 | detail zápasu |
Oluchukwu Jennifer Ibeto - poslední zápasy
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 4-6, 1-4, - Oluchukwu Jennifer Ibeto - skreč | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Polina Ramenskaja | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Reece Viola Hamilton | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 1-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Junhan Zhang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 4-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Nadel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Grace Levelston | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Pimmada Thongkum | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Sapir Cohen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Annerly Poulos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.22 2. kolo kval. | vs. Sena Varol | Sena Varol - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Nil Delice | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Megan Markov | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alian Zack | 2-6, 1-4, - Oluchukwu Jennifer Ibeto - skreč | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 7-5, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Mika Misgav | 6-3, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Eleni Mtsentlitze | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Shachf Lieberman | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 0-6, 2-6 | detail zápasu |