ZÁPAS
03.05.23 | 1. kolo | June Bjork | Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | W15 Varberg | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
June Bjork | Nessa Pratt | |
1. podání % | 23/36 (64%) | 25/36 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/23 (78%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/13 (69%) | 0/11 (0%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/36 (72%) | 9/36 (25%) |
Vyhrané body celkem | 53/72 (74%) | 19/72 (26%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Nessa Pratt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
June Bjork | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Nessa Pratt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
June Bjork | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Nessa Pratt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
June Bjork | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Nessa Pratt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
June Bjork | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Nessa Pratt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
June Bjork | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Nessa Pratt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
June Bjork | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Švédsko
26.01.05, 19 Let
26.01.05, 19 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
11.12.95, 28 Let
11.12.95, 28 Let
June Bjork vs. Nessa Pratt - Vzájemné zápasy
03.05.23 | 1. kolo | June Bjork | Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Varberg | antuka |
June Bjork form & Nessa Pratt form
June Bjork - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Klara Vaja | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Tamara Sramkova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Gajete Diaz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 1-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Helena Stevic | 3-6, 1-5, - June Bjork - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Stella Remander | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Desvignes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Romane Longueville | 7-64, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Pola Batkiewicz | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Valeriia Krokhotina | 6-72, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Shachf Lieberman | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Zoe Du Pasquier Jensen | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Chrystal Lopez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Esther Bataille | 6-0, 1-0, Esther Bataille - skreč | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Valerija Maija Kargina | 1-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Antonina Czajka | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Nessa Pratt - poslední zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ava-Monet Sycamore | 0-6, 6-4, 1-10 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Zoe Hives | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Maria Lopez Gomez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Paula Garcia Acebal | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Lincer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Jordan Fenton | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Madison Schwarz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Lexie Weir | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Erika Abraham-Nilsen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monzon - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
07.05.23 kvalifik. | vs. Marissa Minetti | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. June Bjork | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Anja Petkovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.04.23 2. kolo kval. | vs. Senka Deletic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Natalia Kowalczyk | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Laalitya Kalluri | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Erina Hayashi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Breanna Cerasa | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Tauranga - tvrdý | ||||
20.12.22 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.12.22 kvalifik. | vs. Kristen Seabury | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Ashley Katz | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Elena Covi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - antuka | ||||
21.11.22 kvalifik. | vs. Cynthia Wanjala | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Diana Onkoba | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - antuka | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Roselida Asumwa | 4-6, 2-6 | detail zápasu |