ZÁPAS
11.03.20 | 1. kolo | Julyette Steur | Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Julyette Steur | Ilay Yoruk | |
1. podání % | 25/40 (63%) | 24/45 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/25 (72%) | 13/24 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/15 (80%) | 5/21 (24%) |
Vyhrané body z returnu | 27/45 (60%) | 10/40 (25%) |
Vyhrané body celkem | 57/85 (67%) | 28/85 (33%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Julyette Steur | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-0 | Ilay Yoruk | |
0-0 | ||
Julyette Steur | 2-0 | |
3-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0 | ||
Julyette Steur | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Julyette Steur | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
2-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Julyette Steur | 3-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julyette Steur | 4-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Julyette Steur vs. Ilay Yoruk - Vzájemné zápasy
11.03.20 | 1. kolo | Julyette Steur | Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Julyette Steur form & Ilay Yoruk form
Julyette Steur - poslední zápasy
W60+H La - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
30.06.20 1. kolo | vs. Carmen Schultheiss | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 finále | vs. Jiangxue Han | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 čtvrtfinále | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.20 semifinále | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
15.02.20 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.20 1. kolo | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.02.20 čtvrtfinále | vs. Andreea Rosca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.12.19 finále | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.12.19 semifinále | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.19 čtvrtfinále | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Clarissa Gai | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
08.12.19 finále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.19 semifinále | vs. Marina Yudanov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Marion Viertler | 7-5, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
15.11.19 čtvrtfinále | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Ilay Yoruk - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detail zápasu |