Julita Saner vs. Saara Orav 22.02.2021

Julita Saner vs. Saara Orav 22.02.2021 - W15 Sharm El Sheikh - porovnání

ZÁPAS

22.02.212. kolo kval.Julita Saner Saara Orav 6-4, 6-4 Egypt W15 Sharm tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-4

Julita Saner
Švédsko
29.04.99, 21 Let






11 429 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Estónsko
30.12.01, 19 Let







Saara Orav
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Julita Saner vs. Saara Orav - Vzájemné zápasy

22.02.212. kolo kval.Julita SanerSaara Orav6-4, 6-4 detail zápasuEgypt W15 Sharm tvrdý

Julita Saner - poslední zápasy

Egypt W15 Sharm - tvrdý
24.02.21
1. kolo
vs. Miyabi Inoue6-4, 4-6, 1-6 prohradetail zápasu
23.02.21
kvalifik.
vs. Elena-Teodora Cadar6-4, 2-6, 6-10 prohradetail zápasu
22.02.21
2. kolo kval.
vs. Saara Orav6-4, 6-4 výhradetail zápasu
21.02.21
1. kolo kval.
vs. Ioana Zvonaru6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
15.02.21
2. kolo kval.
vs. Eliz Maloney4-6, 6-2, 11-13 prohradetail zápasu
14.02.21
1. kolo kval.
vs. Emma Davis2-6, 6-4, 10-6 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
09.02.21
kvalifik.
vs. Ramu Ueda4-6, 4-6 prohradetail zápasu
08.02.21
2. kolo kval.
vs. Ziva Falkner6-4, 2-6, 10-6 výhradetail zápasu
07.02.21
1. kolo kval.
vs. Antonia Ruzic6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
04.03.20
1. kolo
vs. Bojana Marinkovic5-7, 2-6 prohradetail zápasu
02.03.20
kvalifik.
vs. Veronika Kulhava6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
25.02.20
1. kolo
vs. Sophia Biolay4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Kathleen Kanev1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
23.01.20
2. kolo kval.
vs. Julia Lovqvist2-6, - Julita Saner - skrečprohradetail zápasu
22.01.20
1. kolo kval.
vs. Fanny Norin6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Alina Silich3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
05.12.19
2. kolo
vs. Anastasia Nefedova4-6, 6-0, 1-6 prohradetail zápasu
04.12.19
1. kolo
vs. Eliz Maloney2-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
31.10.19
2. kolo
vs. Anna Ukolova0-6, 6-3, 2-6 prohradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Oona Orpana6-1, 6-2 výhradetail zápasu
29.10.19
kvalifik.
vs. Vilena Petrova6-0, 6-4 výhradetail zápasu
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Jamilah Snells6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
24.10.19
2. kolo
vs. Julie Gervais3-6, 3-6 prohradetail zápasu
23.10.19
1. kolo
vs. Ellen Allgurin6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
26.09.19
1. kolo
vs. Emily Seibold2-6, 0-6 prohradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Yu Shan6-0, 2-6, 10-6 výhradetail zápasu
22.09.19
2. kolo kval.
vs. Zeynep Sena Sarioglan7-62, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
18.09.19
1. kolo
vs. Melis Sezer3-6, 1-6 prohradetail zápasu
17.09.19
kvalifik.
vs. Carola Cavelli6-2, 6-1 výhradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Maria Zolotukhina6-0, 6-0 výhradetail zápasu

Saara Orav - poslední zápasy

Egypt W15 Sharm - tvrdý
01.03.21
1. kolo kval.
vs. Sveva Mazzari6-4, 7-5 výhradetail zápasu
01.03.21
2. kolo kval.
vs. Elena-Teodora Cadar1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
22.02.21
2. kolo kval.
vs. Julita Saner4-6, 4-6 prohradetail zápasu
21.02.21
1. kolo kval.
vs. Alina Michalitsch6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Estonia W15 Haabneeme - tvrdý I.
16.11.20
1. kolo kval.
vs. Daniela Glanzer2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
08.11.20
1. kolo kval.
vs. Emily Welker4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
01.11.20
1. kolo kval.
vs. Valeriya Olyanovskaya4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
26.10.20
2. kolo kval.
vs. Julia Kimmelmann6-2, 2-6, 7-10 prohradetail zápasu
25.10.20
1. kolo kval.
vs. Koral Koldobski6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Kajsa Rinaldo Persson4-6, 6-75 prohradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - tvrdý I.
05.11.19
1. kolo
vs. Anastasia Pribylova0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - antuka
18.07.19
1. kolo
vs. Sofia Dmitrieva7-5, 6-2 výhradetail zápasu
18.07.19
2. kolo
vs. Fanny Ostlund6-2, 2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Poland Fed Cup - tvrdý I.
08.02.19
Rubber 1
vs. Marta Kostyuk3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Estonia Parnu - antuka
18.07.18
2. kolo
vs. Margarita Ignatjeva2-6, 3-6 prohradetail zápasu
17.07.18
1. kolo
vs. Andreia Beberechi5-7, 7-64, 6-2 výhradetail zápasu
Croatia Tucepi - antuka
23.04.18
kvalifik.
vs. Nika Radisic1-6, 0-6 prohradetail zápasu
22.04.18
2. kolo kval.
vs. Maria Petrovic6-0, 6-0 výhradetail zápasu
21.04.18
1. kolo kval.
vs. Liisa Vehvilainen4-6, 6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Estonia Fed Cup - tvrdý I.
10.02.18
Rubber 1
vs. Ana Biskic3-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Estonia Parnu - antuka
24.07.17
1. kolo kval.
vs. Sophia Intert2-6, 6-75 prohradetail zápasu
Estonia Parnu - antuka
25.07.16
1. kolo
vs. Nora Niedmers4-6, 3-6 prohradetail zápasu
25.07.16
1. kolo kval.
vs. Polina Tsernjak7-5, 6-4 výhradetail zápasu
25.07.16
kvalifik.
vs. Yvonne Parn6-2, 6-1 výhradetail zápasu
<