ZÁPAS
07.02.21 | 1. kolo kval. | Julie Belgraver | Ambre Feder | 6-3, 6-1 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
13.06.00, 23 Let
13.06.00, 23 Let
Julie Belgraver vs. Ambre Feder - Vzájemné zápasy
07.02.21 | 1. kolo kval. | Julie Belgraver | Ambre Feder | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Julie Belgraver form & Ambre Feder form
Julie Belgraver - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-1, 6-72, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Malene Helgo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Daria Kuczer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Maya Drozd | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Daria Gorska | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
29.02.24 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Jenny Duerst | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 5-7, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Bronte Murgett | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Magdalini Adaloglou | 6-3, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tegan Bush | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Hina Inoue | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ruby Cooling | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Pauline Courcoux | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 2-4, - Julie Belgraver - skreč | detail zápasu |
Ambre Feder - poslední zápasy
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Barbora Palicova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Lucy Webber | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
25.01.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.01.22 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 7-64, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Hannah Smith | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.12.21 1. kolo | vs. Akvile Parazinskaite | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.21 kvalifik. | vs. Pia Praefke | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Erika Sema | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.21 kvalifik. | vs. Selya Rakki | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Patricija Dubinoviciute | 3-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Ritage Faizy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Malannia Vashkevich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Fang An Lin | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Valentina Gaggini | 3-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
05.10.21 kvalifik. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.21 2. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | Feryel Ben Hassen - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.21 kvalifik. | vs. Margaux Komano | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Marie Villet | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Ranim Rassil | 4-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.21 kvalifik. | vs. Izabelle Persson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-1 | detail zápasu |