ZÁPAS
30.10.17 | kvalifik. | Julia Victoria Rennert | Corina Mader | 2-6, 6-4, 6-2 | Petange | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
08.01.01, 23 Let
08.01.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
13.05.95, 28 Let
13.05.95, 28 Let
Julia Victoria Rennert vs. Corina Mader - Vzájemné zápasy
30.10.17 | kvalifik. | Julia Victoria Rennert | Corina Mader | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | Petange | tvrdý I. |
Julia Victoria Rennert form & Corina Mader form
Julia Victoria Rennert - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Gorovits | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Mailina Nedderhut | 0-3, - Julia Victoria Rennert - skreč | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Zehnder | 7-67, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Luca Udvardy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Asta Miettinen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Indira Marie Schmerling | 4-3, - Julia Victoria Rennert - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Erna Brdarevic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.10.22 kvalifik. | vs. Anna Popescu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Regina Ristic-North | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Erwitte - antuka | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Inez Maria Kotlikova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.22 2. kolo kval. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-1, 2-2, - Julia Victoria Rennert - skreč | detail zápasu | |
W25 Eupen - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | - | detail zápasu |
Corina Mader - poslední zápasy
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Astrid Schmits | 6-3, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Aix - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
21.06.21 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Renee Van Bommel | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Tea Jandric | 1-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Karin Kennel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.02.20 kvalifik. | vs. Cheri Darley | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Tara Katarina Milic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Emily Morton | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Audrey Dabomve | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Maria Shusharina | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.19 kvalifik. | vs. Sabina Zeynalova | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 4-6, 7-65, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Petrenko | Viktoriya Petrenko - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |