ZÁPAS
30.08.21 | 2. kolo kval. | Julia Traub | Chahd Berriri | 6-3, 6-2 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
13.12.02, 21 Let
13.12.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Tunisko
23.11.05, 18 Let
23.11.05, 18 Let
Julia Traub vs. Chahd Berriri - Vzájemné zápasy
30.08.21 | 2. kolo kval. | Julia Traub | Chahd Berriri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Julia Traub form & Chahd Berriri form
Julia Traub - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.12.22 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Yasmine Wagner | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Yi Tsen Cho | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Shahd Habib | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Yi Tsen Cho | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Britney Chiu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Junhan Zhang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Alian Zack | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.09.22 kvalifik. | vs. Antonia Aragosa | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Rasha Khourssany | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
15.08.22 kvalifik. | vs. Naoko Eto | 7-63, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.08.21 kvalifik. | vs. Selina Atay | 1-6, 0-2, - Julia Traub - skreč | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Tara Malik | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 7-5, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Bhuvana Kalva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Roua Limem | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Shria Atturu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Karoline Laursen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Djibouti - tvrdý | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Manuella Lisa Nyonda | - | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Angelina Graovac | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Olga Helmi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Alice Zapolla | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Therese Ekdahl | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu |
Chahd Berriri - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 kvalifik. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Yanan Hou | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 1-4, - Chahd Berriri - skreč | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Stella Beldiman | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Rebecca Frant | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Maria Serban | 0-3, - Chahd Berriri - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Isabella Maria Serban | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-4, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Molly Helgesson | 0-6, - Chahd Berriri - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Nina Geissler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Meng Yi Chen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Cheyenne Joyce Borg | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.05.23 2. kolo kval. | vs. Carla Fity | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Zdena Safarova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiayu Xu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Gina Kondos | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Naila Krifa | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Maja Bajorek | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Yizhen Zheng | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Jiaqi Wang | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Ristic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 0-6, - Chahd Berriri - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu |