ZÁPAS
19.10.19 | semifinále | Julia Stamatova | Ines Nicault | 6-3, 6-2 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Julia Stamatova | Ines Nicault | |
1. podání % | 40/60 (67%) | 34/52 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/40 (65%) | 15/34 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/20 (40%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 32/52 (62%) | 26/60 (43%) |
Vyhrané body celkem | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Dvojchyby | 5 | 0 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ines Nicault | |
0-0, 0-15 | ||
Julia Stamatova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Ines Nicault | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Julia Stamatova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Ines Nicault | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Julia Stamatova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Ines Nicault | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Stamatova | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Ines Nicault | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Julia Stamatova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ines Nicault | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Julia Stamatova | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Ines Nicault | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
Julia Stamatova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Ines Nicault | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Julia Stamatova | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Ines Nicault | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
14.04.95, 28 Let
14.04.95, 28 Let
Julia Stamatova vs. Ines Nicault - Vzájemné zápasy
19.10.19 | semifinále | Julia Stamatova | Ines Nicault | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Julia Stamatova form & Ines Nicault form
Julia Stamatova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - skreč | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu |
Ines Nicault - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Linda Salvi | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
10.03.24 2. kolo kval. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-2, 6-76, 4-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lou Borez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
05.03.23 2. kolo kval. | vs. Chloe Noel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Helene Kereselidze | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
15.09.22 čtvrtfinále | vs. Vivian Wolff | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.22 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Anastasiia Firman | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
12.06.22 finále | vs. Alice Tubello | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.22 semifinále | vs. Eleonora Molinaro | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
10.06.22 čtvrtfinále | vs. Aubane Droguet | 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
09.06.22 2. kolo | vs. Marie Villet | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Helena Mohamed | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
21.02.22 kvalifik. | vs. Alexandra Eala | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
25.01.22 kvalifik. | vs. Fiona Ganz | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.22 1. kolo kval. | vs. Alicia Barnett | 6-4, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Aix - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Olga Saez Larra | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Olga Helmi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna Ulyashchenko | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 4-6, 0-6 | detail zápasu |