ZÁPAS
03.09.18 | kvalifik. | Julia Payola | Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | Marbella | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Julia Payola | Maria Andrienko | |
1. podání % | 27/42 (64%) | 29/37 (78%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/27 (78%) | 9/29 (31%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/15 (53%) | 0/8 (0%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/37 (76%) | 13/42 (31%) |
Vyhrané body celkem | 57/79 (72%) | 22/79 (28%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Maria Andrienko | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Payola | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Maria Andrienko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Payola | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Maria Andrienko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Julia Payola | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Maria Andrienko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Julia Payola | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Maria Andrienko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Payola | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Maria Andrienko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Payola | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Maria Andrienko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
23.05.04, 19 Let
23.05.04, 19 Let
Julia Payola vs. Maria Andrienko - Vzájemné zápasy
03.09.18 | kvalifik. | Julia Payola | Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Marbella | antuka |
Julia Payola form & Maria Andrienko form
Julia Payola - poslední zápasy
W80+H Les - tvrdý | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
05.10.21 kvalifik. | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - antuka | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Valencia - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Las - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
03.11.20 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Celia Belle Mohr | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Cherbourg - tvrdý I. | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Ana Konjuh | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
28.09.20 2. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.20 kvalifik. | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-75, 6-4, 10-1 | detail zápasu | |
W25 Montemor - tvrdý | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.07.20 1. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Marta Custic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.20 čtvrtfinále | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Lena Ruppert | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-65, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Alina Shcherbinina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 St. - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Maria Andrienko - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 1-6, 7-65, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Julia Victoria Rennert | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 6-2, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Claudia De Lucas Rivera | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
04.12.23 kvalifik. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Pari Singh | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 5-7, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Vanja Gudelj | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Soledad Fayos Capilla | 2-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Marta Kurmaz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Yana Tsion | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Syria La Cerra | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Gina Marie Dittmann | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cuesta Bret | 7-66, 6-3 | detail zápasu |