ZÁPAS
21.08.21 | semifinále | Julia Middendorf | Aneta Kladivova | 6-72, 6-4, 4-2, - skreč | W15 Erwitte | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Julia Middendorf | Aneta Kladivova | |
1. podání % | 52/95 (55%) | 63/90 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/52 (62%) | 40/63 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 23/43 (53%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 37/90 (41%) | 40/95 (42%) |
Vyhrané body celkem | 92/185 (50%) | 93/185 (50%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Julia Middendorf | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Middendorf | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Julia Middendorf | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Middendorf | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Middendorf | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Julia Middendorf | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Middendorf | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6 | ||
6-72 |
2 | ||
0-0 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Middendorf | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julia Middendorf | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Middendorf | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Julia Middendorf | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Julia Middendorf | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Middendorf | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Aneta Kladivova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Middendorf | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julia Middendorf | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Aneta Kladivova | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Julia Middendorf vs. Aneta Kladivova - Vzájemné zápasy
21.08.21 | semifinále | Julia Middendorf | Aneta Kladivova | 6-72, 6-4, 4-2, Aneta Kladivova - skreč | detail zápasu | W15 Erwitte | antuka |
Julia Middendorf form & Aneta Kladivova form
Julia Middendorf - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Michaela Laki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Efremova | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Alice Rame | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Patricija Paukstyte | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Gina Feistel | 6-1, 2-0, Gina Feistel - skreč | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Alice Gillan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Emma Wilson | 4-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | - | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Elena Malygina | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Freya Christie | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Marie Benoit | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Mingge Xu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 1-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
27.08.23 finále | vs. Ella Seidel | 6-74, 3-6 | detail zápasu |
Aneta Kladivova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | detail zápasu |