ZÁPAS
26.10.20 | 2. kolo kval. | Julia Kimmelmann | Saara Orav | 2-6, 6-2, 10-7 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Estónsko
30.12.01, 22 Let
30.12.01, 22 Let
Julia Kimmelmann vs. Saara Orav - Vzájemné zápasy
26.10.20 | 2. kolo kval. | Julia Kimmelmann | Saara Orav | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Julia Kimmelmann form & Saara Orav form
Julia Kimmelmann - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Zoi Spyrou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-0, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.11.21 finále | vs. Martha Matoula | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.21 semifinále | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.21 čtvrtfinále | vs. Eleni Christofi | 6-4, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
11.11.21 2. kolo | vs. Hwiwon Wi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Anja Petkovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
21.07.21 2. kolo | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Anna Popescu | 5-7, 6-2, 3-0, Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Jessie Aney | - | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Lena Papadakis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-71, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Isabella Harvison | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.05.21 čtvrtfinále | vs. Lena Papadakis | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Adelina Krueger | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.21 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Liam Oved | 6-3, 6-72, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. May Baranes (2005) | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Saara Orav - poslední zápasy
W25 Parnu - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Polina Ramenskaja | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Emily Welker | 4-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.21 kvalifik. | vs. Caroline Vernet | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Dolzhenko | 2-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Shelly Bereznyak | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Adele Burato | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Elysia Wan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Sophie Luescher | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Sveva Mazzari | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Julita Saner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
16.11.20 1. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Emily Welker | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.07.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
08.02.19 Rubber 1 | vs. Marta Kostyuk | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Andreia Beberechi | 5-7, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Maria Petrovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu |