ZÁPAS
16.11.20 | 2. kolo kval. | Julia Kimmelmann | Laura Svatikova | 6-4, 4-6, 10-2 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Julia Kimmelmann vs. Laura Svatikova - Vzájemné zápasy
16.11.20 | 2. kolo kval. | Julia Kimmelmann | Laura Svatikova | 6-4, 4-6, 10-2 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Julia Kimmelmann form & Laura Svatikova form
Julia Kimmelmann - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Zoi Spyrou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-0, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.11.21 finále | vs. Martha Matoula | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.21 semifinále | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.21 čtvrtfinále | vs. Eleni Christofi | 6-4, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
11.11.21 2. kolo | vs. Hwiwon Wi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Anja Petkovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
21.07.21 2. kolo | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Anna Popescu | 5-7, 6-2, 3-0, Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Jessie Aney | - | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Lena Papadakis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-71, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Isabella Harvison | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.05.21 čtvrtfinále | vs. Lena Papadakis | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Adelina Krueger | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.21 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Liam Oved | 6-3, 6-72, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. May Baranes (2005) | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Laura Svatikova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - skreč | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-1 | detail zápasu |