ZÁPAS
09.11.21 | 1. kolo | Julia Kimmelmann | Anja Petkovic | 6-2, 6-0 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Julia Kimmelmann | Anja Petkovic | |
1. podání % | 25/40 (63%) | 26/44 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/25 (72%) | 6/26 (23%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/15 (53%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 32/44 (73%) | 14/40 (35%) |
Vyhrané body celkem | 58/84 (69%) | 26/84 (31%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Anja Petkovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Kimmelmann | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Anja Petkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Kimmelmann | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Anja Petkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Kimmelmann | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Anja Petkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Julia Kimmelmann | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anja Petkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Kimmelmann | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Anja Petkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Kimmelmann | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Anja Petkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Kimmelmann | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
13.02.05, 19 Let
13.02.05, 19 Let
Julia Kimmelmann vs. Anja Petkovic - Vzájemné zápasy
09.11.21 | 1. kolo | Julia Kimmelmann | Anja Petkovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Julia Kimmelmann form & Anja Petkovic form
Julia Kimmelmann - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Zoi Spyrou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-0, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.11.21 finále | vs. Martha Matoula | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.21 semifinále | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.21 čtvrtfinále | vs. Eleni Christofi | 6-4, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
11.11.21 2. kolo | vs. Hwiwon Wi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Anja Petkovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
21.07.21 2. kolo | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Anna Popescu | 5-7, 6-2, 3-0, Anna Popescu - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Jessie Aney | - | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Lena Papadakis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-71, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Isabella Harvison | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.05.21 čtvrtfinále | vs. Lena Papadakis | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Adelina Krueger | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.21 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Liam Oved | 6-3, 6-72, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. May Baranes (2005) | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Anja Petkovic - poslední zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Mia Sarcev | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.06.23 1. kolo | vs. Sylvie Zund | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Aysegul Mert | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Dimitra Pavlou | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Nekhaeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Mila Masic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Magdalena Stoilkovska | 0-6, 6-71 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Emina Lagarija | 7-5, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Ioana Daria Macos | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Norrkoping - antuka | ||||
23.08.22 kvalifik. | vs. Aino Alkio | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Danica Nedeljkovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-5, - Anja Petkovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Mia Marjanovic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Luca Sophie Bohlen | 0-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 4-6, 1-6 | detail zápasu |