ZÁPAS
20.05.23 | semifinále | Julia Avdeeva | Zhibek Kulambayeva | 6-2, 6-2 | W25 Kursumlijska | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Julia Avdeeva | Zhibek Kulambayeva | |
1. podání % | 28/50 (56%) | 34/56 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/28 (71%) | 15/34 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/22 (68%) | 13/22 (59%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/56 (50%) | 15/50 (30%) |
Vyhrané body celkem | 63/106 (59%) | 43/106 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Julia Avdeeva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Avdeeva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
3-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Julia Avdeeva | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Avdeeva | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Julia Avdeeva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Avdeeva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Julia Avdeeva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Julia Avdeeva | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Julia Avdeeva vs. Zhibek Kulambayeva - Vzájemné zápasy
20.05.23 | semifinále | Julia Avdeeva | Zhibek Kulambayeva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W25 Kursumlijska | antuka |
Julia Avdeeva form & Zhibek Kulambayeva form
Julia Avdeeva - poslední zápasy
Oeiras - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Maria Mateas | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Paula Ormaechea | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Bellinzona - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 7-62, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Luna Vujovic | 1-0, - Julia Avdeeva - skreč | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
18.02.24 finále | vs. Alison Van Uytvanck | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-78, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 5-7, 6-70 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-74, 7-62 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 7-63, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Lisa Pigato | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Ella Seidel | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Lea Boskovic | 7-62, 7-5 | detail zápasu |
Zhibek Kulambayeva - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - skreč | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu |