ZÁPAS
05.02.23 | 1. kolo kval. | Julia Avdeeva | Laura Mair | 6-3, 6-2 | W60 Grenoble | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Julia Avdeeva | Laura Mair | |
1. podání % | 30/52 (58%) | 29/56 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/30 (70%) | 19/29 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/22 (55%) | 8/27 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 29/56 (52%) | 19/52 (37%) |
Vyhrané body celkem | 62/108 (57%) | 46/108 (43%) |
Dvojchyby | 6 | 8 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Laura Mair | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Julia Avdeeva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Laura Mair | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Avdeeva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Laura Mair | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Avdeeva | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Laura Mair | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julia Avdeeva | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Laura Mair | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Julia Avdeeva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Laura Mair | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julia Avdeeva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Laura Mair | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Julia Avdeeva | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Laura Mair | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Avdeeva | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Laura Mair | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Julia Avdeeva vs. Laura Mair - Vzájemné zápasy
05.02.23 | 1. kolo kval. | Julia Avdeeva | Laura Mair | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W60 Grenoble | tvrdý I. |
Julia Avdeeva form & Laura Mair form
Julia Avdeeva - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 7-62, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Luna Vujovic | 1-0, - Julia Avdeeva - skreč | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
18.02.24 finále | vs. Alison Van Uytvanck | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-78, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 5-7, 6-70 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-74, 7-62 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 7-63, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Lisa Pigato | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Ella Seidel | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Lea Boskovic | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Gabric | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
08.10.23 finále | vs. Alison Van Uytvanck | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Laura Mair - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Mila Masic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lorena Solar Donoso | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Lina Glushko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Katherine Barnes | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 7-65, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
17.09.23 kvalifik. | vs. Eva Vedder | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Sophia Ksandinov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zara Zafirovska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-710 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Anna Semenova | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-71, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-73, 7-66 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 7-5, 6-4 | detail zápasu |