ZÁPAS
30.06.20 | 1. kolo | Jule Niemeier | Mina Hodzic | 6-2, 7-5 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Jule Niemeier | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mina Hodzic | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP], 40-40 | ||
Jule Niemeier | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30, A-40 | ||
2-1 | Mina Hodzic | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jule Niemeier | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Mina Hodzic | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Jule Niemeier | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Mina Hodzic | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Jule Niemeier | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Mina Hodzic | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Jule Niemeier | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
0-3 | Mina Hodzic | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-A | ||
Jule Niemeier | 0-4 | |
0-0 | ||
1-4 | Mina Hodzic | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Jule Niemeier | 2-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
3-4 | Mina Hodzic | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jule Niemeier | 3-5 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Mina Hodzic | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jule Niemeier | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
6-5 | Mina Hodzic | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jule Niemeier vs. Mina Hodzic - Vzájemné zápasy
30.06.20 | 1. kolo | Jule Niemeier | Mina Hodzic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | All Lower | antuka |
22.06.18 | čtvrtfinále | Jule Niemeier | Mina Hodzic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Kaltenkirchen | antuka |
Jule Niemeier form & Mina Hodzic form
Jule Niemeier - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Storm Hunter | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 7-65, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Jessica Pegula | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Claire Liu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Caty McNally | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.24 čtvrtfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Rebecca Marino | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Whitney Osuigwe | 6-4, 5-7, 7-62 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Carol Zhao | 7-66, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Hanna Chang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Renata Zarazua | 4-6, 7-5, 6-79 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-74, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
31.12.23 kvalifik. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Clara Burel | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
02.11.23 čtvrtfinále | vs. Lea Boskovic | 1-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 1-6, 6-3, Martyna Kubka - skreč | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Mina Hodzic - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sarah Tatu | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Martina Puvill | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Augusta Lucia Grau Kristensen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Alejo | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Sarah Tatu | 7-61, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Marcella Dessolis | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Tamarit | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Elena Molla Pons | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ana Lopez Bonet | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 4-6 | detail zápasu |