ZÁPAS
13.09.18 | 2. kolo | Josephine Boualem | Giorgia Pinto | 6-0, 6-4 | Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Josephine Boualem | Giorgia Pinto | |
1. podání % | 35/69 (51%) | 42/64 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/35 (63%) | 23/42 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/34 (56%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/16 (31%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 34/64 (53%) | 28/69 (41%) |
Vyhrané body celkem | 75/133 (56%) | 58/133 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Josephine Boualem | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, A-40 | ||
1-0 | Giorgia Pinto | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Josephine Boualem | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Giorgia Pinto | |
0-0, 15-15 | ||
Josephine Boualem | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Giorgia Pinto | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Josephine Boualem | 0-0 | |
0-0, 30-15, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-0 | Giorgia Pinto | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30 | ||
Josephine Boualem | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Giorgia Pinto | |
0-0, 30-0, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Josephine Boualem | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Giorgia Pinto | |
0-0, 30-15 | ||
Josephine Boualem | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Giorgia Pinto | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Josephine Boualem | 5-3 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
5-4 | Giorgia Pinto | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Josephine Boualem vs. Giorgia Pinto - Vzájemné zápasy
13.09.18 | 2. kolo | Josephine Boualem | Giorgia Pinto | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Monastir | tvrdý |
Josephine Boualem form & Giorgia Pinto form
Josephine Boualem - poslední zápasy
W15 Almada - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Rita Colyer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Madrid - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Oeiras - antuka | ||||
18.08.20 kvalifik. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Mariana Campino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.03.20 1. kolo | vs. Kisa Yoshioka | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Laura Svatikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Ines Murta | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Laura Schaeder | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-3, 2-0, Anjana Suresh - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Melania Delai | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Sathwika Sama | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Louise Lampla | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu |
Giorgia Pinto - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Marie Vogt | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Candela Aparisi Gonzalez-Vallarino | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Irina Balus | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 6-3, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Emma Slavikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Claudia Gasparovic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Linda Salvi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Ashley Lahey | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Bertoldo | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Chiara Talleri | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Andrea Obradovic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Oumaima Aziz | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Vittoria Modesti | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu |