ZÁPAS
28.11.21 | 1. kolo kval. | Johana Markova | Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | W25 Jablonec | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
30.07.03, 20 Let
30.07.03, 20 Let
Johana Markova vs. Mia Chudejova - Vzájemné zápasy
28.11.21 | 1. kolo kval. | Johana Markova | Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | detail zápasu | W25 Jablonec | koberec |
Johana Markova form & Mia Chudejova form
Johana Markova - poslední zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - skreč | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.07.22 kvalifik. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
13.06.22 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - koberec | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.21 čtvrtfinále | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Mia Chudejova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Margherita Marcon | 5-7, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Jeanne Meme | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Zuzanna Pawlikowska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Vasilyeva | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Izabela Heinzova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Victoria Lazarova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Oriana Gniewkowska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Liisa Vehvilainen | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Laura Radakovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Oceane Babel | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monzon - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Aryana Bartlett | 4-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
11.05.23 čtvrtfinále | vs. Tamara Kostic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 2. kolo | vs. Valeriia Krokhotina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Kristyna Tomajkova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.22 kvalifik. | vs. Laura Radakovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Jelena Ristic | 7-5, 6-2 | detail zápasu |