ZÁPAS
14.03.23 | kvalifik. | Joelle Steur | Nahia Berecoechea | 7-63, 0-6, 10-8 | W25 Palmanova | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Joelle Steur | Nahia Berecoechea | |
1. podání % | 70/85 (82%) | 43/73 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/70 (57%) | 23/43 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/15 (33%) | 19/30 (63%) |
Vyhrané break-bally | 2/3 (67%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 31/73 (42%) | 40/85 (47%) |
Vyhrané body celkem | 76/158 (48%) | 82/158 (52%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Joelle Steur | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Joelle Steur | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Joelle Steur | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joelle Steur | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Joelle Steur | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Joelle Steur | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joelle Steur | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Joelle Steur | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Joelle Steur | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Joelle Steur | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-4 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Joelle Steur | 0-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-6 |
3 | ||
0-0 | Nahia Berecoechea | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 3-6, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6, 7-7, 7-8, 8-8, 9-8 | ||
10-8 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Joelle Steur vs. Nahia Berecoechea - Vzájemné zápasy
14.03.23 | kvalifik. | Joelle Steur | Nahia Berecoechea | 7-63, 0-6, 10-8 | detail zápasu | W25 Palmanova | antuka |
Joelle Steur form & Nahia Berecoechea form
Joelle Steur - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Rebecca Peterson | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Kaitlin Quevedo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Sarah Tatu | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Angela Fita Boluda | 3-4, - Joelle Steur - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Sylvie Zund | 6-71, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
27.10.23 semifinále | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 čtvrtfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Andjela Lazarevic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Nahia Berecoechea - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
29.03.24 semifinále | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
28.03.24 čtvrtfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-75, 6-2, 4-1, Maja Chwalinska - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Price | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Sophie Chang | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Xiaodi You | 0-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Aravane Rezai | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Olga Helmi | 5-2, Olga Helmi - skreč | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Alicea | 6-2, 6-3 | detail zápasu |