INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Viktoriia Dema vs. Joanne Zuger - Vzájemné zápasy
29.11.18 | 2. kolo | Joanne Zuger | Viktoriia Dema | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | Cairo | antuka |
Viktoriia Dema form & Joanne Zuger form
Viktoriia Dema - poslední zápasy
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Karolina Mrazikova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Julie Belgraver | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Alana Smith | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
09.06.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Alice Ferlito | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Laia Petretic | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-1, 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Ada Piestrzynska | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-63, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Darya Lebesheva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Joanne Zuger - poslední zápasy
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
02.04.23 kvalifik. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
31.03.23 čtvrtfinále | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - skreč | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
18.03.23 semifinále | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
30.01.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Pune - tvrdý | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Bhopal - tvrdý | ||||
22.01.23 finále | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.23 semifinále | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.23 čtvrtfinále | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.01.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.22 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - skreč | detail zápasu |