ZÁPAS
06.09.20 | 1. kolo kval. | Joanne Zuger | Ramu Ueda | 6-1, 6-2 | W25+H Figueira | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Joanne Zuger vs. Ramu Ueda - Vzájemné zápasy
06.09.20 | 1. kolo kval. | Joanne Zuger | Ramu Ueda | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25+H Figueira | tvrdý |
Joanne Zuger form & Ramu Ueda form
Joanne Zuger - poslední zápasy
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
02.04.23 kvalifik. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
31.03.23 čtvrtfinále | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - skreč | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
18.03.23 semifinále | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
30.01.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Pune - tvrdý | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Bhopal - tvrdý | ||||
22.01.23 finále | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.23 semifinále | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.23 čtvrtfinále | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.01.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.22 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - skreč | detail zápasu |
Ramu Ueda - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kawaguchi - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
25.05.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Kurume - tráva | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - skreč | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.22 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | detail zápasu |