ZÁPAS
08.02.19 | 2. kolo | Joanne Zuger | Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Joanne Zuger | Oana Georgeta Simion | |
1. podání % | 33/57 (58%) | 35/55 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/33 (76%) | 18/35 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/24 (38%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 31/55 (56%) | 23/57 (40%) |
Vyhrané body celkem | 65/112 (58%) | 47/112 (42%) |
Dvojchyby | 7 | 2 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Joanne Zuger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Joanne Zuger | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Joanne Zuger | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Joanne Zuger | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
2-2 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-2 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-2 | Oana Georgeta Simion | |
5-2 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Joanne Zuger | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Joanne Zuger vs. Oana Georgeta Simion - Vzájemné zápasy
08.02.19 | 2. kolo | Joanne Zuger | Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Joanne Zuger form & Oana Georgeta Simion form
Joanne Zuger - poslední zápasy
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
02.04.23 kvalifik. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
31.03.23 čtvrtfinále | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - skreč | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
18.03.23 semifinále | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
30.01.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Pune - tvrdý | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Bhopal - tvrdý | ||||
22.01.23 finále | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.23 semifinále | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.23 čtvrtfinále | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.01.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.22 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - skreč | detail zápasu |
Oana Georgeta Simion - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Anja Stankovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 6-2, 6-71 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Carla Markus | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Diana De Simone | 3-6, 6-2, 5-3, Diana De Simone - skreč | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Jessica Bertoldo | 7-64, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Shuqian Xu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 7-63, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Diago Martin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 3-4, - Oana Georgeta Simion - skreč | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Valentyna Bendova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Zephyrhills - antuka | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
11.04.23 kvalifik. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Monika Ekstrand | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Adriana Reami | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 7-5, 6-2 | detail zápasu |